Anasayfa  Şirketlerimiz  Tarnet

Verimlilik için Teknoloji, Teknoloji için Tarnet

1996 yılında Tarım Kredi Kooperatifleri'nin teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan Tarnet bugün; kamu ve özel sektördeki kurum ve kuruluşlara özgün projeler geliştirerek yazılım hizmetleri, donanım tedariki ve iletişim altyapısı hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda Tarım Kredi Kooperatifleri'nin internet servis sağlayıcısı olan Tarnet; Türkiye’deki ilk kooperatif sermayeli teknoloji entegratörüdür.

ERP (Kurumsal Kaynak Yönetimi) ve E-Dönüşüm uygulamalarıyla Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği'ne bağlı tüm kooperatifler, iştirakler ve yazılım sektöründe verimliliği sağlayan yazılımları ile değer üretmekte; TARNET'in özgün yazılımı olan Akaryakıt Otomasyon Sistemi TARPET ile de Türkiye'nin 81 ili, 919 ilçesi ve 2055 noktasında, 31 mobil araç ve 53 profesyonel teknik ekiple tüm kooperatiflere, iştiraklere ve akaryakıt sektörüne hizmet vermektedir.

Teknoloji, yazılım ve iletişim alanlarında eğitim hizmetleri veren Tarnet Akademi, iştiraklere tarım sektöründe nitelikli insan kaynağı ve yeni nesil çiftçilere kariyer imkanları sunmaktadır.

Tarnet, ülkemizin ihtiyaçlarını zamanında ve doğru tespit eden, iş geliştirme tecrübesi ile tarım teknolojileri başlığı altında Ar-Ge çalışmaları yapmakta ve tarımda sürdürülebilir geleceği tasarlamaktadır.

  • GENEL MÜDÜRLÜK

    Bahçelievler Mah. 320.Sok No:3/B Gazi Teknoplaza Binası C Blok Kat:1 No:118 Gölbaşı/ANKARA

  • TELEFON

    0 312 484 70 70

  • FAX

    0 312 484 75 65

İŞTİRAKLERİMİZ