Kariyer

 

Kurumsal değerleri ile Tarım Kredi Holding A.Ş., farklılıklara saygı gösterildiği ve eşitlik, güvenilirlik ve dürüstlük gibi ilkelerin benimsendiği bir iş ortamını çalışanlarına sunmaktadır. Yenilikçi, dinamik, alanında uzman ve takım ruhu ile hareket eden çalışan kadrosu ile çalışmalarına devam etmektedir.

Tarım Kredi Holding ve holdingimize bağlı olarak görevlerini devam ettirmekte olan tüm iştirak şirketlerimiz ile birlikte en önemli sermayemiz  insan kaynağıdır. Tüm çalışanlarımız, liyakat esaslı istihdam ilkesi ile adil yaklaşım politikası ile seçme ve yerleştirme süreçlerinden geçerek dil, din, cinsiyet, ırk ve siyasi düşünce ayrımı yapmaksızın takım çalışmasına yatkın, idealist, yeniliklere ve değişime her zaman açık, toplumumuza her zaman yarar sağlayacak insanlara şirketlerimizde görev vermekteyiz.

Verilen hedeflerin sonuçları performans yönetim sistemi çerçevesinde değerlendirilir, gösterilen çaba ve başarı, maddi ve manevi olarak ödüllendirilir. Şirketimizde performans ve başarı odaklı bir çalışma ortamı sağlarken çalışanlarının da yaptıkları işlerden keyif almasını önemsenmektedir.

Şirketimiz ve grup şirketlerimizin temel hedefleri doğrultusunda Türk çiftçisinin desteği ile bu topraklara değer vermek ve yüceltmek için çalışırız.

Neden Tarım Kredi Holding ?
Çalışanlarına değer katar ve bize de değer katan her bir çalışanımız, aynı zamanda kurumumuzun bir üyesi olarak pek çok ayrıcalığa da sahip oluyor. Tarım Kredi Holding A.Ş. bünyesinde  çalışarak yüksek teknoloji, güçlü motivasyon ve takım ruhu ile becerilerinizi geliştirebilir, fırsatları değerlendirerek büyük ailemizin başarılı bir üyesi olabilirsiniz. Tarım Kredi Holding Ailesi ile kariyerinizi zirveye taşıyabilirsiniz.