Fırsat Eşitliği

 

Fırsat Eşitliği
 

 1. Şirketimiz Tarım Kredi Holding’in stratejik hedefleri ve prosedürlerimiz doğrultusunda, Organizasyonel Gelişim ve İnsan Kaynakları süreçlerinde işe alım, performans yönetimi, iş değerlendirme, eğitim ve gelişim faaliyetlerinin belirlenmesi, kariyer planlaması ve yetenek yönetim sistemi uygulamaları ile tüm çalışanlarımıza fırsat eşitliği sunarız.
   
 2. Yönetim anlayışında kadın ve erkek çalışan personel dengesini sürekli olarak takip etmekteyiz.
   
 3. Çeşitli eğitim programları ve sosyal sorumluluk projelerimizde fırsat eşitliğini ön planda tutarak personel motivasyonunu en yüksek seviyede olmasını sağlayarak tüm projelerimizde aktif rol almasını sağlıyoruz.
   
 4. Çalışanlarımıza yönelik veya onlar arasında oluşabilecek her türlü ayrımcılığa ve tacize karşı durur, bu konularda asla taviz vermeyiz. Kadın çalışanlarımızın oranını her yıl arttırmaya yönelik çalışmalarda bulunarak  gerek sahada gerek ofislerimizde çalışanlarımızın eşit bir şekilde iş yaşamını sürdürmesini önemsiyoruz.
   
 5. Tarım Kredi Holding’in ilgili politikalarına uygun olarak tüm çalışanların ve iş başvuru  ve Tarım Kredi Holding'e bağlı şirketlerde çalışanlara adil ve tarafsız şekilde davranılan çalışma ortamını sağlamaktır.
   
 6. Tarım Kredi Holding, herkesin Eşit İstihdam Fırsatına hakkı olduğuna inanmaktadır ve çalışanları veya başvuruda bulunanlar arasında ırklarına, renklerine, dinlerine, cinsiyetlerine, hamile olup olmadıklarına, etnik kökenlerine, yaşlarına, medeni hallerine, fiziksel engellilik hallerine ya da tıbbi durumlarına göre ayrımcılık yapmamaktadır.